محمد آدینه

پشتیبانی
ما با تلاش و کوشش سعی داریم آنچه خواسته شماست برآورده شود.
ما آمادگی تغییرات در هر زمینه ای از سایت شما را داریم و قادریم سایت شما را دگرگون کنیم و در زمینه فعالیت شما آن را بهترین سایت ممکن کنیم و این دور از دسترس نیست.
در رابطه با پشتیبانی سایت باید بدانید بسته به مقدار فعالیتی که برای سایت شما انجام می گیرد هزینه ها متفاوت است و پلن ها حدودی است.
ما در ارائه قیمت ها بسیار منصف خواهیم بود و سعی و تلاش ما جلب رضایت شماست

راهنمایی

• برای ساخت یک وب سایت اولین قدم ایجاد دامنه است که باید کوتاه، زیبا ،خوانا،یونیک،معرف نوع فعالیت شما و … باشد که فقط و فقط باید به انتخاب شخص شما باشد.

• قدم دوم خرید هاست متناسب با نیاز سایت است که هر چه حجم اطلاعات، سرعت ، بازدید کننده و … شما بیشتر باشد باید هاست قوی تری تهیه گردد که از این بابت باید اطمینان خاطر داشته باشید که ما بهترین را برای شما تهیه می کنیم.خرید دامنه و هاست فعالا با پشتیبانی ما صورت نمیگیرد و ما نیازمند این هستیم که از دیگر سایت های ارائه دهنده ی این خدمات استفاده کنیم و هزینه آن باید جداگانه پرداخت شود. در صورتی که تمایل داشته باشید خود شما اقدام به خرید کنید ما ویدیویی در اختیار شما قرار می دهیم که نحوه خرید دامنه و هاست را به شما آموزش میدهد و در صورتی که ما این خرید را انجام دهیم شما را از جزییات خرید با خبر می کنیم.

• باید بدانید که انتخاب قالب هم با توجه به نوع فعالیت شما متفاوت می باشد و به سلیقه شما و پیشنهاد ماست ولی در ابتدا و انتها فقط نظر شما مهم است و ما چیزی را ایجاد می کنیم که شما بخواهید.

• برای سایت شما، ما قالب هایی را به شما نشان می دهیم که هر کدام باب میل شما بود پیاده سازی می شود که ما به شما پیشنهاد میکنیم قالب بهتر ،زیباتر و شکیل تر را انتخاب کنید چون ما در قبال آن از شما وجهی نمی گیریم البته که تهیه اولین قالب بر عهده ماست و تغییر قالب به منزله راه اندازی دوباره سایت از ابتدا می باشد چون با تغییر قالب تنظیمات باید دوباره از سر گرفته شود.قالب ها انواع مختلفی دارد که با توجه به وب سایتی که مد نظر شماست ، آن را انتخاب کنید در این زمینه شما انتخاب های زیادی دارید چون خود شما هم می توانید قالبی را پیشنهاد کنید که نظر ما در این خصوص این است که سمت قالب های رایگانی که ارائه می شود نروید حال چه کاری است ؟ ما که بهترین ها را رایگان در اختیار شما قرار می دهیم و در این زمینه تجربه داریم چرا به سمت این قالب ها برویم.

• راه اندازی آن دسته از افزونه های که نیاز سایت شما باشد هم به صورت رایگان است.

• قسمت مهم و اساسی پروسه سایت اینجاست ، بله 《 محتوا 》. محتوا آن چیزی است که باید شما در اختیار ما قرار دهید ، از جمله متن هایی که مرتبط با نوع محصولاتی است که شما ارائه میدهید ، عکس های مرتبط ، اخبار یا رویداد های مهم و … که حتما باید به گونه ای غنی باشد ، نه کپی برداری از سایت های دیگر یا منابع خارج از سایت شما. باید بپذیرید که ما نمی توانیم برای محصولات شما دنبال محتوا باشیم که البته در حوزه کاری و تخصصی ما هم نیست.

حال ما با طراحی

دلپذیر وردپرس

لحظاتی ماندگار در ذهن بینندگان سایت شما ایجاد می کنیم

ایمیل : mdadineh70@gmail.com

تماس : 09356130110